Antidekubitní sedák, který se vám přizpůsobí.

Reference

Na českém trhu jsou vozíčkářům k dispozici sedáky z různých materiálů a jejich kombinací. V mé praxi mi ale především v případě uživatelů se svalovými stranovými dysbalancemi, které způsobují patologické postavení pánve, chybí sedák, který bych mohla vytvarovat individuálně pro každého uživatele a dosáhnout potřebné korekce pánve, a tím i postavení páteře. Sedák Libella Seat Varia mohu nastavit přesně podle potřeb uživatele a následně jej kdykoli přenastavit.

Zdenka Faltýnková

Zdenka Faltýnková

fyzioterapeutka, ergoterapeutka,

specialistka na zdravé sezení na vozíku

Libella Seat Varia mě koriguje v sedu, lépe sedím, díky tomu mám i menší bolesti zad a na vozíku déle vydržím. Jsem přesvědčený, že to funguje.

Tomáš Potůček

Tomáš Potůček

paraplegik

na vozíku od roku 2000

Přehrát video

Oceňuji luxusní, vzdušný a dobře zpracovaný potah i podkladovou desku, která zamezuje ohnutí sedáku. Libella Seat Varia mi zajistil stabilní pevný sed a díky němu se mi za plného provozu podařilo doléčit počínající dekubit.

Daniel Bína

Daniel Bína

paraplegik

na vozíku od roku 1989

Náš příběh

Ve zdravotních pomůckách spojujeme design a funkčnost. Klademe důraz na kvalitu života uživatelů ortopedických vozíků a prostřednictvím inovativních řešení podporujeme rovnováhu jejich psychického a fyzického zdraví.

Libella life

Kontakt

Libella showroom:

Nad Úžlabinou 708/7

108 00 Praha 10 – Malešice